Zorganizuj Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu!

Postępujący rozwój branży IT sprawia, że rynek generuje potrzebę edukacji młodych ludzi w zakresie algorytmiki i programowania. Odpowiedzią na tę właśnie potrzebę są „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu” realizowane w ramach wieloletniego Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029.

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, dla których ważny jest rozwój kompetencji cyfrowych młodych ludzi, do wzięcia udziału w konkursie. Wybrana organizacja pozarządowa będzie odpowiedzialna za zorganizowanie szkoleń, warsztatów, wyjazdów, grywalizacji, oraz konkursu finałowego dla młodzieży. Wierzymy, że zaproponowane działania, pozwolą uczniom na poszerzenie swoich umiejętności informatycznych.

W tegorocznej edycji pilotażowej skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych weźmie udział minimum 20 drużyn z różnych części Polski, które po okresie przygotowań powalczą w konkursie finałowym o nagrody, jakimi będą wyjazdy do ośrodków o międzynarodowej renomie w branży informatycznej.

Termin składanie ofert upływa 16 września o godzinie 23:59.

Materiały

Otwarty konkursu ofert ,,Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu” w ramach Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029 – więcej szczegółów.

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *