Konkurs 1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek 2019 rozstrzygnięty!

Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców konkursu „1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek2019”! Tempo w jakim rejestrowaliście swoje wydarzenia było w tym roku rekordowe, a konkurencja była zacięta jak nigdy dotąd! Jak sprawdzić czy udało Wam się znaleźć w pierwszym tysiącu zgłoszeń? Już wyjaśniamy!

Szczęśliwy mężczyzna

Zasady naszego konkursu były bardzo proste – organizatorzy 1000 pierwszych wydarzeń poprawnie zarejestrowanych na codeweek.eu otrzymują od nas zeszyty zabaw do nauki programowania offline. Wydarzenia zgłaszali wszyscy – szkoły, przedszkola, ośrodki kultury, instytucje publiczne, firmy IT oraz osoby prywatne! Wygrali jednak tylko Ci najszybsi!

Skąd będziecie wiedzieć, że to właśnie Wy zostaliście zwycięzcami? Autorów 1000 pierwszych zgłoszeń poinformujemy o tym drogą elektroniczną, więc sprawdzajcie skrzynki mailowe! Tysiąc adresatów to nie mało roboty, więc bądźcie wyrozumiali – maile z informacją o wygranej mogą nadejść do siedmiu dni od publikacji tego artykułu.

Co jeśli nie udało Wam się wygrać? Nie ma co się smucić! Po pierwsze, zbierajcie siły i pomysły na #CodeWeek2020. Po drugie, pamiętajcie, że na stronie koduj.gov.pl, zarówno w zakładce „Strefa rodzica” jak i „Strefa nauczyciela”, czeka na Was masa inspiracji, pomysłów na gry i zabawy oraz materiałów edukacyjnych, które pomogą Wam rozpocząć naukę programowania!

Na zakończenie chcemy złożyć Wam serdeczne gratulacje – zarówno pierwszemu tysiącowi organizatorów, jak i wszystkim pozostałym osobom, które zaangażowały się w #CodeWeek2019! To dzięki Wam bijemy kolejne rekordy!

Ogłoszenie o konkursie, wraz z regulaminem znajdziecie pod tym adresem: zobacz ogłoszenie o konkursie i regulamin

Wyniki konkursu
1000​_wyniki.pdf 0.64MB

Materiały

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *