Seminarium „Aktywna Tablica z eTwinning” – zapraszamy do udziału

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na dwudniowe seminarium szkoleniowo-kontaktowe pt.: „Aktywna tablica z eTwinning”. Wydarzenie odbędzie się 21-22 sierpnia br. w Janowie Podlaskim na Zamku Biskupim (ul. Zamkowa 1).

Seminarium jest skierowane do nauczycieli wszystkich przedmiotów różnych poziomów edukacyjnych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning oraz rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwia poznanie nowoczesnych metod pracy z użyciem tablic oraz monitorów interaktywnych, a tym samym pozwala zwiększyć poziom wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy dydaktycznej.

Seminarium w Janowie Podlaskim jest drugim z cyklu szkoleń, które zostały zaplanowane na najbliższy rok. Inauguracja przedsięwzięcia odbyła się w Zamościu (5-6 kwietnia br.). Rezultaty pracy ponad 60 uczestników, materiały pokonferencyjne oraz galeria zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na stronie http://konferencje.frse.org.pl/Zamosc2018/.

Aktualne informacje dotyczące rekrutacji na bezpłatne seminaria kontaktowo-szkoleniowe kampanii „Aktywna Tablica z eTwinning” są dostępne na stronie http://www.etwinning.pl w dziale aktualności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium!

Źródło: men.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *