Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś – Forum Zarządzania Internetem 2018

Reforma prawa autorskiego, sztuczna inteligencja, przejrzystość algorytmów oraz rola platform internetowych w zarządzaniu treścią. To tylko niektóre tematy FORUM ZARZĄDZANIA INTERNETEM 2018, które staruje 13 grudnia w Centrum Nauki Kopernik. Oprócz tego inne sesje, które gwarantują ciekawe i niestereotypowe rozmowy o kompetencjach cyfrowych, blockchainie i podatku cyfrowym. Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś.

To już trzecia edycja konferencji oraz kontynuacja corocznych warsztatów, które organizowane są pod hasłem „Sprawdź, kto rządzi Internetem” od 2014 r. Wzorem lat ubiegłych będzie to wielostronna i otwarta debata o najważniejszych wyzwaniach i szansach, jakie niesie ze sobą rozwój i upowszechnianie się internetu.

Wstęp na Forum jest bezpłatny. Do udziału, zadawania pytań i zabierania głosu w dyskusji zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się Internetem w ujęciu technicznym, społecznym, ekonomicznym czy prawnym.

Program Forum współtworzony jest przez wszystkie środowiska: administrację, biznes, organizacje pozarządowe i techniczne oraz świat nauki. Sesje konferencyjne przygotowywane są przez samych interesariuszy na zaproponowane przez nich tematy. Zgodnie z podstawową zasadą zarządzania Internetem dyskusja w trakcie Forum będzie prawdziwie wielostronna, angażująca wszystkich zainteresowanych zarówno na widowni jak i po stronie przemawiających.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Dodatkowe informacje na temat Forum Zarządzania Internetem.

Forum Zarządzania Internetem jest organizowane przez IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju i jest częścią szerszej inicjatywy ONZ.

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *