Zapraszamy do współtworzenia programu Polskiego Forum Zarządzania Internetem 2018

Zachęcamy do składania propozycji na organizację warsztatów na dorocznej konferencji poświęconej zarządzaniu Internetem, organizowanej przez IGF Polska-Forum Cyfrowego Rozwoju. Konferencja odbędzie się 13 grudnia br. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Do 30 września br. każdy chętny może złożyć propozycję organizacji warsztatu, które mogłyby się odbyć w trakcie jesiennej konferencji organizowanej przez IGF Polska. Konferencja poświęcona będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom, które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Będzie to już trzecia edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem. Jest to również sztandarowa inicjatywa IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju, które powstało z inicjatywy m.in. Ministerstwa Cyfryzacji.

Każdego, kto chce mieć wpływ na program tegorocznego wydarzenia, zachęcamy do złożenia własnej propozycji warsztatu. Oferty mogą dotyczyć szeregu tematów – zarówno nowoczesnych technologii takich jak sztuczna inteligencja czy wirtualna rzeczywistość, jak zagadnień od lat obecnych w globalnej debacie o zarządzaniu Internetem: elektronicznych mediów, gospodarki cyfrowej, dostępności, cyberbezpieczeństwa, praw człowieka w Internecie czy edukacji medialnej.

Propozycje przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej IGF Polska. Na stronie w zakładce „Zgłoś warsztat” znajdują się wszelkie potrzebne informacje i instrukcje.

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *