Masz jeszcze czas, by zorganizować Mistrzostwa Projektowania Gier!

Zostań pionierem w kształceniu młodych projektantów gier! Przedłużyliśmy o tydzień termin naboru ofert pilotażowej edycji „Mistrzostw w Projektowaniu Gier Komputerowych”. Masz czas do 9 września do godz. 11:00 na nadesłanie oferty twojej organizacji na zorganizowanie tego innowacyjnego przedsięwzięcia.

Konsola do gier i klawiatura.

W edycji pilotażowej projekt będzie skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Warsztaty i szkolenia prowadzone przez uznane autorytety z branży gamingowej, wyjazdy edukacyjne dedykowane projektowaniu gier, to tylko niektóre z aktywności w których będą mogli wziąć młodzi ludzie w najbliższym roku szkolnym. W pilotażowej edycji weźmie udział 10 drużyn z różnych części Polski, które powalczą w konkursie finałowym o nagrody, jakimi będą wyjazdy do ośrodków o międzynarodowej renomie w projektowaniu gier. 

Zapraszamy wszystkie organizacje, które mają doświadczenie w nauczaniu programowania do złożenia oferty w konkursie. Termin składania ofert upływa 9 września o godzinie 11:00.

Więcej szczegółów na temat konkursu

Mistrzostwa w Projektowaniu Gier Komputerowych są częścią wieloletniego „Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029” jaki został przyjęty uchwałą Rady Ministrów 28 maja b.r. W tym czasie projektem zostanie objętych 5000 uczniów, 5000 studentów oraz 1500 nauczycieli. Budżet programu 82,8 mln zł.

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *