Ruszyła rejestracja na portalu WiFi4EU

20 marca 2018 r. został uruchomiony portal umożliwiający rejestrację i ubieganie się o dofinansowanie w ramach inicjatywy WiFi4EU. Portal został uruchomiony pod adresem www.WiFi4EU.eu.

Na portalu Komisji Europejskiej zarejestrować się bezpośrednio mogą Gminy, Miasta na prawach powiatu oraz Stowarzyszenia Gmin, podając podstawowe informacje na swój temat.

Rejestracja będzie otwarta przez 8 tygodni, aby zapewnić Beneficjentom wystarczająco dużo czasu na zgłoszenie się przed ogłoszeniem zaproszenia do składania wniosków, jakie zostało przewidziane na połowę maja br.

Rejestracja prowadzona jest w języku polskim za pomocą prostego formularza.

Data ogłoszenia zaproszenia do składania wniosków została podana do wiadomości na portalu rejestracyjnym, na którym zamieszczony został zegar odliczający czas pozostały do ostatecznego terminu otwarcia naboru.

Po ogłoszeniu zaproszenia do składania wniosków zarejestrowani Beneficjenci będą mogli na tym samym portalu złożyć wniosek o przyznanie bonu. Złożenie wniosku będzie polegało na kliknięciu na właściwy przycisk na stronie. Beneficjenci będą wybierani zgodnie z kolejnością zgłoszeń (w oparciu o datę i godzinę złożenia przez nie wniosku, a nie rejestracji).

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Ministerstwem Cyfryzacji pod adresem wifi4eu@mc.gov.pl.

Portal WiFi4EU
Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *