Wsparcie przedsiębiorczości w erze cyfrowej – podsumowanie projektu Biznes.gov.pl

31 stycznia w Warsaw Spire odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt Biznes.gov.pl, podczas którego eksperci i zaproszeni goście wezmą udział w debacie na temat wsparcia przedsiębiorczości w erze cyfrowej.

Podczas spotkania zaprezentujemy to, co zostało zrobione podczas realizacji projektu Biznes.gov.pl. Porozmawiamy też o tym, co jeszcze jest do zrobienia – zarówno w temacie rozwoju e-usług, jak i szeroko rozumianej cyfryzacji.
W trakcie debaty poruszymy następujące zagadnienia:

  • e-usługi w Polsce – dlaczego są potrzebne i jakie korzyści dają przedsiębiorcom?
  • nowoczesne technologie i ich wykorzystanie w biznesie – wartość dla przedsiębiorców;
  • płatności elektroniczne jako jedno z ułatwień dla przedsiębiorców;
  • e-ID – co myślą przedsiębiorcy i czego najbardziej potrzebują?
  • rozwój e-usług w GOV, w tym projekt e-Doręczenia.

W debacie udział wezmą minister Tadeusz Kościński (MPiT), minister Karol Okoński (MC),  przedsiębiorcy i dziennikarze zainteresowani tematyką biznesowa i samorządową.

Zapraszamy 31 stycznia 2019 r., w godz. 9.00-10.30 do Warsaw Spire (The Heart, 38 piętro) przy Placu Europejskim 1 w Warszawie.
Zainteresowanych wydarzeniem prosimy o kontakt na adres justyna.majewska@clearcom.pl.

Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy. Za pomocą serwisu przedsiębiorcy mogą korzystać z kilkuset usług online i składać wnioski do instytucji państwowych przez internet.
Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *