Wystartuj w wyścigu o staż

Praca w fajnym zespole, nowe doświadczenia i pieniądze! – to wszystko możesz zdobyć pod warunkiem, że weźmiesz udział w naszym konkursie stażowym. Pamiętaj, cyfryzacja to frajda!

Jesteś studentką/studentem lub absolwentem studiów wyższych, ale nie masz jeszcze 26 lat? Interesujesz się cyfryzacją, nauką programowania? Chciałabyś/chciałbyś trochę zarobić? Komunikacja nie jest dla Ciebie problemem, lubisz pracować w zespole? Obsługa komputera to dla Ciebie bułka z masłem, a pisanie tekstów wychodzi Ci całkiem nieźle? Jeśli uważasz, że tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, startuj!

Co będziesz robić?

Szukamy osób, które nam pomogą w zadaniach związanych z przygotowywaniem informacji, ich publikacji w mediach społecznościowych i na stronie www.koduj.gov.pl. Chodzi też o pomoc w researchu informacji na temat wydarzeń odbywających się w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania. Chcielibyśmy, żebyś nas wsparła/wsparł w kontakcie z uczestnikami i partnerami Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Co musisz zrobić, aby wygrać?

Przede wszystkim musisz wysłać formularz zgłoszeniowy, a z nim swoje CV z krótkim uzasadnieniem dlaczego chcesz z nami pracować. Dołącz też napisaną przez siebie informacją prasową (2000 znaków), opisz w niej czym jest Europejski Tydzień Kodowania oraz zachęć instytucje i organizacje do włączenia się w tę inicjatywę.

Czas na zgłoszenie masz do 2 lipca 2018 r. Maksymalnie 10 dni później ogłosimy wyniki konkursu. Na staż przyjmiemy dwie osoby, którym zapłacimy nie mniej niż 2200 zł brutto/miesiąc. Staż potrwa około dwa miesiące – w terminie od 1 września do 31 października 2018 r. Gdyby ten termin Ci nie pasował, dogadamy się.

Dokładnie przeczytaj Regulamin konkursu, ogłoszenie, przejrzyj formularz (znajdziesz je pod tym komunikatem) i startuj!

Powodzenia!

REGULAMIN_KONKURSU_STAŻOWEGO_final

Zał_1_-_ogłoszenie_stażu_final

Zał_2_-_formularz_zgłoszeniowy_final

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *