ZUS ponownie nagrodzony za innowacyjność

Drugi rok z rzędu Zakład Ubezpieczeń Społecznych został nagrodzony za innowacyjność we wprowadzaniu nowych usług dla swoich klientów. Podczas VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości wiceprezes ZUS Paweł Jaroszek odebrał Polską Nagrodę Innowacyjności 2019.

Za wdrażanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w sferze obsługi klienta, w tym za liderowanie we wprowadzaniu EESSI (europejska elektroniczna wymiana informacji dotycząca zabezpieczenia społecznego), profesjonalne wprowadzenie e-zwolnień i elektronizacji akt pracowniczych oraz samoobsługi na Platformie Usług Elektronicznych, kapituła Polskiej Nagrody Innowacyjności już po raz drugi przyznała nagrodę główną Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych.

statuetka polska nagroda innowacyjności - złota statuetka na czarnym tle - link do powiększonego obrazka

– To jest nagroda za ciężką pracę na rzecz naszych klientów, nagroda dla wszystkich pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wyróżnienie przyznane po raz drugi jest bardzo mocnym potwierdzeniem, że droga, którą przyjęliśmy i projekty, które wdrażamy, są bardzo wysoko oceniane zarówno przez klientów jak i ekspertów segmentu nowych technologii, finansów i ubezpieczeń społecznych. Dziękujemy za docenienie i zaufanie – mówił Paweł Jaroszek, członek zarządu ZUS nadzorujący pion finansów podczas gali wręczenia Polskiej Nagrody Innowacyjności, która odbyła się w trakcie VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Olsztynie.

Polska Nagroda Innowacyjności to program gospodarczy prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Otrzymują ją najbardziej innowacyjne oraz kreatywne firmy, uczelnie, instytuty i instytucje działające w naszym kraju. W ubiegłym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności za wprowadzenie e-składki, czyli indywidualnych numerów rachunków składkowych, dzięki któremu przedsiębiorcy wpłacają składki jednym przelewem w miejsce trzech lub czterech (wraz z Funduszem Emerytur Pomostowych) przelewów jeszcze w 2017 r.

Źródło: www.zus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *