W dzisiejszych czasach, każda działalność powinna posiadać pion informatyczny. Bardzo często nowa  ilość programów oraz rozwiązań potrafią zastąpić dotychczasowe materiały do zarządzania firmą.  Kiedyś wszystkie faktury były przetrzymywane w segregatorach , na półkach, a dziś istnieją programy, które pozwalają na przetrzymywanie dokumentów od początku działalności.

Wprowadzenie nowych, innowacyjnych narzędzi czy systemów informatycznych, które muszą spełniać wszystkie wymagania odbiorcy biznesowego i realizować jego korzyści tak aby dwie strony osiągnęły z tego korzyści. Źle zaprojektowane rozwiązanie IT może być zagrożeniem dla organizacji, które je wykorzystuje. Wszystkie dane kontaktowe, faktury, a nawet dokumentacja wewnętrzna może być przechowywana na serwerach. Jednak, żeby dokumenty nie dotarły do niewłaściwego źródła powinny być odpowiednio zabezpieczone.

W czym się specjalizujemy:

  • Wsparcie IT oraz usługi – Wsparcie grupy profesjonalistów związane z branżą IT. Ważnym elementem każdej działalności są struktury informatyczne oraz komunikacyjne. Prawidłowe zarządzanie pracownikami, zestawienie faktur oraz wszystkich dokumentów to podstawowa baza na której buduje się działalność. Aby wszystko funkcjonowało prawidłowo potrzebujemy dobrego oprogramowania, licencji i systemów zabezpieczających dane informacje. Nasi profesjonaliści przygotowują kosztorysy oraz plany działania dla każdego przedsiębiorcy, który chce zadbać o własną działalność.
  • Oprogramowania dla indywidualnych klientów – Każdy klient, który postanawia założyć własną działalność , ma już pierwszą wizję jej procesu powstawania oraz funkcjonowania. Przedsiębiorca chce mieć wszystko pod kontrolą, a co za tym idzie oprogramowanie, które spełnia jego wymogi oraz oczekiwania. Nasi profesjonaliści są przygotowani na stworzenie oprogramowania dopasowanego dla każdego klienta. Naszym celem jest ułatwienie zarządzania danym biznesem, a zarazem koordynowania pracy oraz postępów związanych z działalnością.
  • Optymalizacja istniejących programów w firmie – W wielu przypadkach jest tak, że oprogramowanie już istnieje, a ograniczone fundusze nie pozwalają na stworzenie nowego. Dlatego ważnym i istotnym działaniem jest modernizacja istniejącego już programowania. Po spotkaniu z klientem skupiamy się na ważnych modułach oraz na tych, które można zastąpić nowszymi, dopasowanymi do klienta. Każda taka zmiana jest wprowadzana systematycznie oraz etapami. Takie rozwiązanie pozwala na nieinwazyjne modyfikowanie oprogramowania. Staramy się zrozumieć każdego klienta, który potrzebuje zmienić funkcjonowanie swojej firmy.
  • Dobór odpowiedniej technologii do wymagań klienta – Analizy, doświadczenie oraz nowa technologia pozwala nam na dobór odpowiedniego zastosowania dla klienta. Od oprogramowania zarządzającego po programy ułatwiające prace. Nie jest powiedziane, że każda działalność ma wyglądać i funkcjonować tak samo. Ważne jest to aby nowa technologia lub oprogramowanie spełniało ważną funkcję w firmie i miało przełożenie na jej pozytywną pracę. Z myślą o każdym przedsiębiorcy podążamy za trendami na rynku technologii i dopasowujemy najlepsze rozwiązanie.

Dla każdego klienta przygotowana jest indywidualna analiza przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wystawiamy ocenę przydatności danego oprogramowania. Odbywające się spotkania będą miały na celu sprecyzowanie wartości i wymagań klienta dla korzyści zdanego produktu lub pomysł. Po spotkaniu przygotowany jest zakres pracy z nakładem godzin jaki zostanie poświęcony na projekt. Po akceptacji przedstawionego harmonogramu prac przystępujemy do realizacji projektu. Cała współpraca jest w stałym kontakcie. Po zakończonych etapach pracy, przeprowadzone są testy sprawdzające czy dany program w pierwszej fazie działa prawidłowo. W większych projektach przeprowadzane są dodatkowo Unit testy. W kolejnych etapach projekt przesyłany jest na serwer docelowy, tworzone są odpowiednie bazy danych oraz przeprowadzone ostateczne testy w środowisku produkcyjnym. Ostatnim etapem jest finalizacja gotówkowa po wcześniejszym zaakceptowaniu wszystkiego przez klienta. Przy bardzo złożonych projektach, finalizacja następuje etapami.

Ważne jest aby każdy klient przemyślał swoją decyzję oraz zapotrzebowanie na dany projekt. Każda ingerencja w projekt to dużo pracy. Jeśli klient całkowicie opisze zamysł swojego pomysłu, produktu sprawia, że współpraca jest postawiona na konkretnych zadaniach.

Doradztwo technologiczne


Najnowsze informacje