pCRM Salus


pCRM

Proponujemy pierwszą w Polsce aplikację do zarządzania ośrodkiem zdrowia pCRM Salus. Nasze rozwiązanie jest przełomowym i innowacyjnym produktem, ponieważ nie ma żadnego programu CRM do zarządzania ośrodkiem zdrowia na rynku polskim. Oferta jest skierowana do małych i średnich placówek medycznych.

pCRM Salus i pCRM Firma pracują na wszystkich systemach operacyjnych. Można korzystać z aplikacji z każdego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Wyjątkowe jest to, iż kupując licencje na firmę może z niej korzystać nielimitowana ilość pracowników. pCRM posiada przejrzysty wygląd i intuicyjne użytkowanie. Jako twórcy pCRM jesteśmy bardzo elastyczni, możemy indywidualnie dopasować każdy moduł i jego funkcjonalność do klienta. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc w imporcie danych do pCRM .

Przetestuj nasze oprogramowanie i przekonaj się, jak może usprawnić Twój biznes!

Strona główna oprogramowania pCRM

Nasze oprogramowanie zawiera następujące moduły:

Kalendarz

Widok tylko użytkownika lub wszystkich pracowników. Różne rodzaje zdarzeń, wieloosobowe spotkania, powiadomienia mailowe.

Menadżer zadań

Sortowanie po osobistych zadaniach, zadaniach działu i zadaniach firmowych. Funkcjonalności: deadline i priorytety, export do pdf.

Baza kontrahentów

Dodawanie kontrahentów firmowych (pełne dane z osobą kontaktową i adresem mailowym. Z funkcją exportu danych do Excel z informacją o zgodzie na newsletter lub mailing. Firmy mogą być przypisane do konkretnych opiekunów.

Towary

Kartoteka wszystkich towarów i sprzętów dostępnych w ośrodku zdrowia (poczynając od środków trwałych z funkcjami księgowymi i serwisowymi a kończąc na medykamentach z funkcjami utylizacji). Pobiera również informacje z modułu Ewidencja sprzętu.

Dziennik korespondencji

Prowadzenie ewidencji przesyłek  wchodzących i wychodzących.

Kasa

Rejestracja wpłat i wypłat, raport kasowy dzienny.

Pojazdy

Lista pojazdów z alarmami o terminach przeglądu, OC i AC.

Rejestracja chorób zakaźnych

Lista wszystkich pacjentów z chorobami zakaźnymi, z datą rejestracji w SANEPID.

Osoby

Lista wszystkich osób współpracujących z jednostką medyczna jak pacjent, lekarz, pracownik czy przedstawiciel firmy obsługującej.

Kontakty

Zbiór wszystkich danych kontaktowych z modułów : baza kontrahentów, osoby, lista pracowników, lista pacjentów i lista lekarzy.

Sprawdź nasz kompletny system pCRM

pCRM dla firm i placówek medycznych

Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia do Twoich wymagań i jednocześnie wymagasz by CRM był skrojony pod potrzeby Twojej organizacji i faktycznie wspierał zachodzące w niej procesy, wdrożenie naszego narzędzia zaoferuje Ci kompleksową usługę, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb do szkolenia na gotowym systemie!