Fundusze dla młodych

Idzie wiosna – czas na zmiany

Zacznij wiosnę od zmian i złap POWERa do działania! To jest odpowiedni czas, aby zaczerpnąć energii na resztę roku! Jeśli jesteś osobą młodą, chcesz zacząć pracę lub zmienić zajęcie i podążać za swoimi pasjami, masz na to sposób. Możesz się zapisać na kursy i szkolenia, dzięki którym znajdziesz całkiem nowe możliwości dla siebie.

Zobacz ofertę bezpłatnych projektów z Funduszy Europejskich dostępnych w Twoim regionie w marcu i kwietniu 2018 r. Skontaktuj się z właściwą instytucją i zapisz się do projektu. Możesz skorzystać ze staży, kursów, szkoleń, praktyk zawodowych w kraju i zagranicą, ustalenia ścieżki kariery z doradcą zawodowym, różnego typu dofinansowań i bonów na założenie własnej działalności, i wielu innych form wsparcia.

Zacznij od dobrych wyborów

Poniżej pobierzesz listę z aktualną ofertą dla osób, które nie skończyły jeszcze 30 roku życia. Do tych projektów nabory prowadzone są w marcu i kwietniu 2018. Wybierz swoje województwo i sprawdź, na jakiego rodzaju wsparcie możesz liczyć.

Skorzystaj i przekonaj się jakie to proste!

Dane kontaktowe koordynatorów projektów znajdziesz przy opisie projektu. Wyślij e-maila, zadzwoń albo porozmawiaj osobiście. Uzyskasz odpowiedź na Twoje pytania i dowiesz się, co konkretnie musisz zrobić, żeby dostać do projektu.

Masz wątpliwości jaki projekt wybrać? Skontaktuj się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twoim regionie. Znajdą najlepszy dostępny projekt najbliżej Ciebie.

Jeśli się nie zdecydowałeś, zapraszamy tu za dwa miesiące. Przygotujemy kolejny zestaw projektów dostępny dla Twojego regionu.

Działaj i bądź aktywny! Przy okazji lajkuj nas na FB i polecaj naszą stronę innym!

Fundusze Europejskie dla młodych

 

Źródło: www.miir.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *