Beneficjenci II osi POPC! Czy jesteście dojrzali projektowo?

POPC Wsparcie uruchomiło badanie dojrzałości projektowej instytucji, które dostały dofinansowanie z II osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Chcemy zaproponować Wam bezpłatne usługi wsparcia. Dzięki nim Wasz projekt zakończy się sukcesem.

Od 1 do 30 kwietnia 2019 r. jest dostępna ankieta elektroniczna. Znajdziesz w niej pytania dotyczące zdolności Twojej instytucji do skutecznego realizowania projektów informatycznych.

Badanie sprawdza potencjał Twojej instytucji, a nam pozwoli stworzyć bezpłatną ofertę wsparcia zespołów projektowych, która będzie dopasowana do:

  • potrzeb zespołów, które wypełnią ankietę,
  • etapu realizacji projektów,
  • kompetencji ludzi, które te projekty realizują.

Wypełnij tę ankietę, jeśli Twoja instytucja zdobyła dofinansowanie ze środków II osi POPC. Zachęcamy do tego kierowników jednostek, kierowników projektów, przełożonych kierowników projektów i innych członków zespołów projektowych.

Zależy nam na możliwie jak najszerszej reprezentacji projektów informatycznych finansowanych z II osi POPC. Szeroki udział w badaniu pozwoli poznać prawdę o potencjale administracji publicznej do realizowania projektów IT, a finalnie stworzyć mechanizmy skutecznej pomocy projektom IT. Podzielimy się z Wami wynikami ankiety i zaprosimy Was do skorzystania z naszego wsparcia!

Udział w badaniach i wypełnienie ankiety oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Czekamy do 30 kwietnia 2019 r. na wypełnioną przez Ciebie ankietę.

Źródło: www.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *